Inloggen
Activiteiten

terug naar vorige pagina



Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 mrt MHC MEP MO18-3
30
14:30 15:30 uit route
9 mrt HTCSON Hockey MO18-2
11:45 12:15 thuis Veld 1
16 mrt Oss MO18-3
12:00 12:30 thuis Veld 1
23 mrt Mixed Hockey Club Heesch MO18-3
15
14:45 15:30 uit route
30 mrt SMHC De Hopbel MO18-2
10:30 11:00 thuis Veld 1
6 apr Rosmalen MO18-5
15
15:45 16:30 uit route
13 apr Sint Oedenrode MO18-2
20
13:10 14:00 uit route
20 apr MHC MEP MO18-3
12:00 12:30 thuis Veld 1
11 mei HTCSON Hockey MO18-2
25
11:35 12:30 uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDL MO18-1 5 12 4 0 1 20 12 0
2 Heesch MO18-3 6 11 3 2 1 28 23 0
3 Oss MO18-3 5 9 2 3 0 24 18 0
4 Oedenrode MO18-2 5 8 2 2 1 13 10 0
5 Rosmalen MO18-5 5 7 2 1 2 15 12 0
6 Hopbel MO18-2 5 4 1 1 3 9 13 0
7 MEP MO18-3 6 4 1 1 4 20 26 0
8 Son MO18-2 5 3 1 0 4 8 23 0


Uitslagen
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
.. Oss MO18-3 HDL MO18-1 (5-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Son MO18-2 MEP MO18-3 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch MO18-3 Rosmalen MO18-5 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel MO18-2 Oedenrode MO18-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
.. MEP MO18-3 Oss MO18-3 (5-5)final Nog niet bevestigd.
.. HDL MO18-1 Heesch MO18-3 (6-4)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode MO18-2 Son MO18-2 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen MO18-5 Hopbel MO18-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
VRIJDAG 10 NOVEMBER 2023
.. Hopbel MO18-2 HDL MO18-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
.. Oss MO18-3 Son MO18-2 (6-1)final Nog niet bevestigd.
MAANDAG 13 NOVEMBER 2023
.. Heesch MO18-3 MEP MO18-3 (6-4)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 14 NOVEMBER 2023
.. Rosmalen MO18-5 Oedenrode MO18-2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
.. HDL MO18-1 Rosmalen MO18-5 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Son MO18-2 Heesch MO18-3 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode MO18-2 Oss MO18-3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. MEP MO18-3 Hopbel MO18-2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
.. HDL MO18-1 Oedenrode MO18-2 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch MO18-3 Oss MO18-3 (5-5)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen MO18-5 MEP MO18-3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel MO18-2 Son MO18-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 24 FEBRUARI 2024
.. MEP MO18-3 Heesch MO18-3 (3-5)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 2 MAART 2024
  Oss MO18-3 Hopbel MO18-2 9:00 Gemeentelijk sportpark
  Heesch MO18-3 Oedenrode MO18-2 12:30 Sportpark 'De Braaken'
  Son MO18-2 Rosmalen MO18-5 12:50 Sportpark De Gentiaan
  MEP MO18-3 HDL MO18-1 15:30 Gem. sportpark
ZATERDAG 9 MAART 2024
  HDL MO18-1 Son MO18-2 12:15 Sportpark Steen en Stokstraat
  Oedenrode MO18-2 MEP MO18-3 12:15 Sportpark 'De Kienehoef'
  Hopbel MO18-2 Heesch MO18-3 13:00 Sportpark Rooiseheide
  Rosmalen MO18-5 Oss MO18-3 13:45 Sportpark Maliskamp
ZATERDAG 16 MAART 2024
  HDL MO18-1 Oss MO18-3 12:30 Sportpark Steen en Stokstraat
  Rosmalen MO18-5 Heesch MO18-3 13:15 Sportpark Maliskamp
  Oedenrode MO18-2 Hopbel MO18-2 15:45 Sportpark 'De Kienehoef'
  MEP MO18-3 Son MO18-2 15:50 Gem. sportpark
ZATERDAG 23 MAART 2024
  Oss MO18-3 MEP MO18-3 10:35 Gemeentelijk sportpark
  Son MO18-2 Oedenrode MO18-2 14:25 Sportpark De Gentiaan
  Hopbel MO18-2 Rosmalen MO18-5 14:45 Sportpark Rooiseheide
  Heesch MO18-3 HDL MO18-1 15:30 Sportpark 'De Braaken'
ZATERDAG 30 MAART 2024
  HDL MO18-1 Hopbel MO18-2 11:00 Sportpark Steen en Stokstraat
  Oedenrode MO18-2 Rosmalen MO18-5 12:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Son MO18-2 Oss MO18-3 13:00 Sportpark De Gentiaan
ZATERDAG 6 APRIL 2024
  Hopbel MO18-2 MEP MO18-3 0:00 Sportpark Rooiseheide
  Oss MO18-3 Oedenrode MO18-2 12:15 Gemeentelijk sportpark
  Heesch MO18-3 Son MO18-2 15:30 Sportpark 'De Braaken'
  Rosmalen MO18-5 HDL MO18-1 16:30 Sportpark Maliskamp
ZATERDAG 13 APRIL 2024
  MEP MO18-3 Rosmalen MO18-5 0:00 Gem. sportpark
  Oss MO18-3 Heesch MO18-3 12:15 Gemeentelijk sportpark
  Son MO18-2 Hopbel MO18-2 13:30 Sportpark De Gentiaan
  Oedenrode MO18-2 HDL MO18-1 14:00 Sportpark 'De Kienehoef'
ZATERDAG 20 APRIL 2024
  Rosmalen MO18-5 Son MO18-2 0:00 Sportpark Maliskamp
  HDL MO18-1 MEP MO18-3 12:30 Sportpark Steen en Stokstraat
  Hopbel MO18-2 Oss MO18-3 14:30 Sportpark Rooiseheide
  Oedenrode MO18-2 Heesch MO18-3 15:45 Sportpark 'De Kienehoef'
ZATERDAG 11 MEI 2024
  MEP MO18-3 Oedenrode MO18-2 0:00 Gem. sportpark
  Oss MO18-3 Rosmalen MO18-5 10:50 Gemeentelijk sportpark
  Son MO18-2 HDL MO18-1 12:30 Sportpark De Gentiaan
  Heesch MO18-3 Hopbel MO18-2 13:00 Sportpark 'De Braaken'

Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Social Media

 
Verjaardagen
Nina van Berkel
Veerle van den Broek
Wedstrijdschema
Teams