Inloggen
Activiteiten

terug naar vorige pagina



Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 mrt Hockey Club Uden MO12-5
08:30 09:00 thuis Veld 1
9 mrt Hockeyclub Berlicum MO12-2
10
10:05 10:45 uit route
16 mrt Rosmalen MO12-6
08:30 09:00 thuis Veld 1
23 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart MO12-2
7
09:40 10:15 uit route
6 apr Oss MO12-4
08:30 09:00 thuis Veld 1
13 apr Hockey Club Uden MO12-5
20
08:10 09:00 uit route
20 apr Hockeyclub Berlicum MO12-2
08:30 09:00 thuis Veld 1
25 mei Rosmalen MO12-6
15
uit route
1 jun V.M.H.C. Geel-Zwart MO12-2
08:30 09:00 thuis Veld 1
8 jun Oss MO12-4
26
08:05 09:00 uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss MO12-4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geel-Zwart MO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HDL MO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Berlicum MO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Uden MO12-5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen MO12-6 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 2 MAART 2024
  HDL MO12-1 Uden MO12-5 9:00 Sportpark Steen en Stokstraat
  Geel-Zwart MO12-2 Rosmalen MO12-6 11:30 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Oss MO12-4 Berlicum MO12-2 12:15 Gemeentelijk sportpark
ZATERDAG 9 MAART 2024
  Rosmalen MO12-6 Oss MO12-4 10:15 Sportpark Maliskamp
  Berlicum MO12-2 HDL MO12-1 10:45 Sportpark de Brand
  Uden MO12-5 Geel-Zwart MO12-2 11:00 Sportpark Uden
ZATERDAG 16 MAART 2024
  HDL MO12-1 Rosmalen MO12-6 9:00 Sportpark Steen en Stokstraat
  Oss MO12-4 Geel-Zwart MO12-2 9:00 Gemeentelijk sportpark
  Berlicum MO12-2 Uden MO12-5 10:45 Sportpark de Brand
ZATERDAG 23 MAART 2024
  Geel-Zwart MO12-2 HDL MO12-1 10:15 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Rosmalen MO12-6 Berlicum MO12-2 10:15 Sportpark Maliskamp
  Oss MO12-4 Uden MO12-5 12:15 Gemeentelijk sportpark
ZATERDAG 6 APRIL 2024
  HDL MO12-1 Oss MO12-4 9:00 Sportpark Steen en Stokstraat
  Berlicum MO12-2 Geel-Zwart MO12-2 10:45 Sportpark de Brand
  Uden MO12-5 Rosmalen MO12-6 11:00 Sportpark Uden
ZATERDAG 13 APRIL 2024
  Rosmalen MO12-6 Geel-Zwart MO12-2 0:00 Sportpark Maliskamp
  Berlicum MO12-2 Oss MO12-4 0:00 Sportpark de Brand
  Uden MO12-5 HDL MO12-1 9:00 Sportpark Uden
ZATERDAG 20 APRIL 2024
  HDL MO12-1 Berlicum MO12-2 9:00 Sportpark Steen en Stokstraat
  Geel-Zwart MO12-2 Uden MO12-5 12:00 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Oss MO12-4 Rosmalen MO12-6 13:50 Gemeentelijk sportpark
ZATERDAG 25 MEI 2024
  Rosmalen MO12-6 HDL MO12-1 0:00 Sportpark Maliskamp
  Uden MO12-5 Berlicum MO12-2 9:15 Sportpark Uden
  Geel-Zwart MO12-2 Oss MO12-4 11:30 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
ZATERDAG 1 JUNI 2024
  Berlicum MO12-2 Rosmalen MO12-6 0:00 Sportpark de Brand
  HDL MO12-1 Geel-Zwart MO12-2 9:00 Sportpark Steen en Stokstraat
  Uden MO12-5 Oss MO12-4 11:00 Sportpark Uden
ZATERDAG 8 JUNI 2024
  Rosmalen MO12-6 Uden MO12-5 0:00 Sportpark Maliskamp
  Oss MO12-4 HDL MO12-1 9:00 Gemeentelijk sportpark
  Geel-Zwart MO12-2 Berlicum MO12-2 10:00 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'

Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Social Media

 
Verjaardagen
Nina van Berkel
Veerle van den Broek
Wedstrijdschema
Teams