Inloggen
Activiteiten

terug naar vorige pagina



Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 mrt Rosmalen D3
15
10:00 10:45 uit route
10 mrt Mixed Hockey Club Heesch D3
10:00 10:30 thuis Veld 1
17 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart D4
7
14:10 14:45 uit route
24 mrt HC Oirschot D3
10:00 10:30 thuis Veld 1
7 apr Mixed Hockey Club Heesch D2-O
10:00 10:30 thuis Veld 1
14 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D11
20
uit route
21 apr HC Gemert D2-O
10:00 10:30 thuis Veld 1
26 mei Oss D6
26
10:20 11:15 uit route
2 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch D10
10:00 10:30 thuis Veld 1
9 jun Oss D5
26
12:05 13:00 uit route
16 jun MHC Best D4
10:00 10:30 thuis Veld 1
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch D2-O 10 25 8 1 1 28 7 0
2 Rosmalen D3 10 24 8 0 2 37 10 0
3 Best D4 10 20 6 2 2 34 19 0
4 Oirschot D3 10 18 5 3 2 32 24 0
5 Oss D5 10 17 5 2 3 26 25 0
6 Den Bosch D10 10 14 5 2 3 34 32 3
7 Geel-Zwart D4 10 10 3 1 6 20 32 0
8 Oss D6 10 7 2 1 7 15 27 0
9 Gemert D2-O 10 7 2 1 7 17 33 0
10 Heesch D3 10 7 1 4 5 14 21 0
11 Den Bosch D11 10 4 1 1 8 8 35 0
12 HDL D1 0 0 0 0 0 0 0 0


Uitslagen
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
.. Gemert D2-O Den Bosch D10 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Oss D5 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Heesch D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 5 SEPTEMBER 2023
.. Heesch D2-O Best D4 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Oirschot D3 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Oss D5 Gemert D2-O (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Oss D6 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Heesch D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 12 SEPTEMBER 2023
.. Oirschot D3 Geel-Zwart D4 (4-2)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 14 SEPTEMBER 2023
.. Best D4 Den Bosch D11 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Heesch D2-O Heesch D3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Best D4 (5-8)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Oss D5 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Rosmalen D3 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Oirschot D3 (9-3)cancelled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Oss D5 Den Bosch D10 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Den Bosch D11 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Heesch D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Best D4 Oss D6 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Gemert D2-O (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Oss D6 Rosmalen D3 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Geel-Zwart D4 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Heesch D3 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Oirschot D3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Best D4 (4-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Oirschot D3 Heesch D2-O (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Gemert D2-O (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Oss D6 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Best D4 Oss D5 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Den Bosch D10 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
.. Den Bosch D10 Oirschot D3 (6-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Best D4 Oirschot D3 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Geel-Zwart D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Rosmalen D3 (3-6)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Heesch D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Heesch D3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Heesch D2-O Gemert D2-O (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Oss D5 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oirschot D3 Den Bosch D11 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Den Bosch D10 (2-7)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Best D4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Oss D5 Geel-Zwart D4 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Best D4 Heesch D3 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Den Bosch D11 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Heesch D2-O (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Oirschot D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Heesch D2-O Den Bosch D10 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heesch D3 Rosmalen D3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D2-O Oirschot D3 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Best D4 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D11 Oss D6 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Oss D5 Heesch D2-O (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Oirschot D3 Heesch D3 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Gemert D2-O (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D10 Den Bosch D11 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen D3 Geel-Zwart D4 (6-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 3 MAART 2024
  Oirschot D3 Oss D6 10:30 Sportpark 'Moorland'
  Den Bosch D10 Gemert D2-O 10:30 Oosterplas
  Best D4 Heesch D2-O 10:45 Sportpark Leemkuilen
  Heesch D3 Geel-Zwart D4 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Rosmalen D3 HDL D1 10:45 Sportpark Maliskamp
  Oss D5 Den Bosch D11 15:05 Gemeentelijk sportpark
ZONDAG 10 MAART 2024
  HDL D1 Heesch D3 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
  Gemert D2-O Oss D5 10:45 Sportpark Molenbroek
  Heesch D2-O Rosmalen D3 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Geel-Zwart D4 Oirschot D3 10:45 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Oss D6 Den Bosch D10 11:00 Gemeentelijk sportpark
  Den Bosch D11 Best D4 14:00 Oosterplas
ZONDAG 17 MAART 2024
  Oirschot D3 Den Bosch D10 10:30 Sportpark 'Moorland'
  Heesch D3 Heesch D2-O 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Oss D5 Oss D6 11:00 Gemeentelijk sportpark
  Rosmalen D3 Den Bosch D11 11:00 Sportpark Maliskamp
  Geel-Zwart D4 HDL D1 14:45 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Best D4 Gemert D2-O 14:55 Sportpark Leemkuilen
ZONDAG 24 MAART 2024
  HDL D1 Oirschot D3 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
  Heesch D2-O Geel-Zwart D4 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Gemert D2-O Rosmalen D3 10:45 Sportpark Molenbroek
  Den Bosch D11 Heesch D3 12:15 Oosterplas
  Oss D6 Best D4 14:25 Gemeentelijk sportpark
  Den Bosch D10 Oss D5 15:45 Oosterplas
ZONDAG 7 APRIL 2024
  HDL D1 Heesch D2-O 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
  Heesch D3 Gemert D2-O 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Best D4 Den Bosch D10 10:45 Sportpark Leemkuilen
  Oirschot D3 Oss D5 12:45 Sportpark 'Moorland'
  Geel-Zwart D4 Den Bosch D11 12:45 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Rosmalen D3 Oss D6 14:30 Sportpark Maliskamp
ZONDAG 14 APRIL 2024
  Den Bosch D10 Rosmalen D3 0:00 Oosterplas
  Den Bosch D11 HDL D1 0:00 Oosterplas
  Heesch D2-O Oirschot D3 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Oss D5 Best D4 11:00 Gemeentelijk sportpark
  Oss D6 Heesch D3 14:25 Gemeentelijk sportpark
  Gemert D2-O Geel-Zwart D4 14:30 Sportpark Molenbroek
ZONDAG 21 APRIL 2024
  HDL D1 Gemert D2-O 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
  Heesch D3 Den Bosch D10 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Heesch D2-O Den Bosch D11 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Rosmalen D3 Oss D5 12:45 Sportpark Maliskamp
  Oirschot D3 Best D4 14:45 Sportpark 'Moorland'
  Geel-Zwart D4 Oss D6 14:45 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
ZONDAG 26 MEI 2024
  Den Bosch D11 Oirschot D3 0:00 Oosterplas
  Den Bosch D10 Geel-Zwart D4 0:00 Oosterplas
  Oss D5 Heesch D3 10:30 Gemeentelijk sportpark
  Gemert D2-O Heesch D2-O 11:00 Sportpark Molenbroek
  Oss D6 HDL D1 11:15 Gemeentelijk sportpark
  Best D4 Rosmalen D3 13:05 Sportpark Leemkuilen
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Den Bosch D11 Gemert D2-O 0:00 Oosterplas
  HDL D1 Den Bosch D10 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
  Heesch D3 Best D4 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Heesch D2-O Oss D6 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Oirschot D3 Rosmalen D3 12:45 Sportpark 'Moorland'
  Geel-Zwart D4 Oss D5 14:45 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Den Bosch D10 Heesch D2-O 0:00 Oosterplas
  Oss D6 Den Bosch D11 11:00 Gemeentelijk sportpark
  Oirschot D3 Gemert D2-O 11:00 Sportpark 'Moorland'
  Best D4 Geel-Zwart D4 13:00 Sportpark Leemkuilen
  Rosmalen D3 Heesch D3 13:00 Sportpark Maliskamp
  Oss D5 HDL D1 13:00 Gemeentelijk sportpark
ZONDAG 16 JUNI 2024
  Den Bosch D11 Den Bosch D10 0:00 Oosterplas
  HDL D1 Best D4 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
  Heesch D2-O Oss D5 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Heesch D3 Oirschot D3 10:45 Sportpark 'De Braaken'
  Gemert D2-O Oss D6 11:00 Sportpark Molenbroek
  Geel-Zwart D4 Rosmalen D3 12:45 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'

Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Social Media

 
Verjaardagen
Nina van Berkel
Veerle van den Broek
Wedstrijdschema
Teams