Inloggen
Activiteiten
Statistieken
vrijdag 13 december 2019
Aantal leden (info) 216
Nu online 10
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 75,0%
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDL D1 11 23 7 2 2 31 19 0
2 Don Quishoot D7 11 22 7 1 3 44 20 0
3 Oss D5 11 22 7 1 3 33 25 0
4 Gemert D2 11 21 7 0 4 28 20 0
5 Den Bosch D12 11 20 6 2 3 34 21 0
6 Bakel D1 11 20 6 2 3 30 17 0
7 Helmond D4 11 19 6 1 4 29 25 0
8 Oranje-Rood D12 11 14 4 2 5 27 31 0
9 Oirschot D3 11 12 4 0 7 19 26 0
10 Uden D4 11 10 3 1 7 27 40 0
11 Deurne D2 11 8 2 2 7 31 35 0
12 Heesch D3 11 0 0 0 11 8 62 0
  Res. 3e klasse 
Junioren 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MA2 5 11 3 2 0 23 8 0
2 Mierlo MA2 4 10 3 1 0 17 9 0
3 Helmond MA2 4 7 2 1 1 19 9 0
4 HDL MA1 4 6 2 0 2 15 7 0
5 Oss MA3 4 3 1 0 3 5 11 0
6 Son MA2 5 3 1 0 4 7 21 0
7 MOP MA3 4 3 1 0 3 2 23 0
  3e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Liempde MA2 5 15 5 0 0 20 2 0
2 DES MA4 5 12 4 0 1 20 7 0
3 Warande MA4 5 7 2 1 2 8 11 0
4 HDL MA2 5 6 2 0 3 4 6 0
5 Den Bosch MA10 5 6 2 0 3 7 10 0
6 Uden MA4 5 6 2 0 3 9 14 0
7 Waalwijk MA2 5 6 2 0 3 4 12 0
8 Hopbel MA3 5 1 0 1 4 6 16 0
  7e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDL MB1 5 15 5 0 0 20 1 0
2 Geel-Zwart MB3 5 7 2 1 2 6 5 0
3 Rosmalen MB4 5 7 2 1 2 8 9 0
4 Oss MB4 5 7 2 1 2 5 8 0
5 Berlicum MB4 5 4 1 1 3 7 15 0
6 Gemert MB4 5 2 0 2 3 6 14 0
  4e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood MB8 5 15 5 0 0 28 3 0
2 MEP MB5 5 10 3 1 1 15 14 0
3 HDL MB2 5 9 3 0 2 11 12 0
4 Den Bosch MB9 5 5 1 2 2 13 19 0
5 Hopbel MB3 5 2 0 2 3 6 13 0
6 MOP MB5 5 1 0 1 4 5 17 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MC2 5 12 4 0 1 25 9 0
2 Oedenrode MC1 5 12 4 0 1 20 7 0
3 HDL MC1 5 9 3 0 2 26 11 0
4 Geel-Zwart MC2 5 9 3 0 2 22 7 0
5 Son MC2 5 3 1 0 4 19 21 0
6 Gemert MC3 5 0 0 0 5 3 60 0
  3e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MC2 5 15 5 0 0 28 6 0
2 Uden MC4 5 12 4 0 1 12 10 0
3 HDL MC2 5 6 2 0 3 12 11 0
4 Gemert MC5 5 6 2 0 3 5 11 0
5 Geel-Zwart MC5 5 4 1 1 3 6 10 0
6 Boxmeer MC3 5 1 0 1 4 3 18 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MD1 5 12 4 0 1 26 7 0
2 Heesch MD1 5 8 2 2 1 10 10 0
3 Uden MD2 5 7 2 1 2 8 8 0
4 Den Bosch MD4 5 6 2 0 3 15 15 0
5 Berlicum MD1 5 5 1 2 2 8 12 0
6 HDL MD1 5 4 1 1 3 10 25 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MD1 5 13 4 1 0 20 8 0
2 HDL MD2 5 10 3 1 1 22 14 0
3 Geel-Zwart MD3 5 9 3 0 2 18 9 0
4 Mill MD1 5 4 1 1 3 15 17 0
5 Oedenrode MD3 5 4 1 1 3 14 25 0
6 Gemert MD3 5 3 1 0 4 10 26 0
  4e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MD7 5 12 4 0 1 14 7 0
2 Hopbel MD3 5 10 3 1 1 15 10 0
3 HDL MD3 5 9 3 0 2 19 14 0
4 Berlicum MD2 5 7 2 1 2 14 16 0
5 Helmond MD4 5 5 1 2 2 12 16 0
6 Gemert MD6 5 0 0 0 5 4 15 0
  4e klasse 
  Zaalteam MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MA1 3 9 3 0 0 16 3 0
2 Berlicum MA2 2 3 1 0 1 7 11 0
3 Drunen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Liempde MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HDL MA1 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Geel-Zwart MA3 2 0 0 0 2 6 12 0
  3e klasse 
  Zaalteam MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen MA3 2 6 2 0 0 9 4 0
2 Geel-Zwart MA5 2 6 2 0 0 8 4 0
3 MEP MA5 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Liempde MA3 2 3 1 0 1 7 9 0
5 HDL MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MA4 2 0 0 0 2 8 10 0
7 Dommel MA2 2 0 0 0 2 4 11 0
  4e klasse 
  Zaalteam MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDL MB1 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Rosmalen MB3 2 3 1 0 1 6 8 0
3 Oedenrode MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Geel-Zwart MB3 2 0 0 0 2 2 9 0
  3e klasse 
  Zaalteam MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MB4 2 4 1 1 0 6 4 0
2 Geldrop MB3 2 3 1 0 1 5 5 0
3 HDL MB2 2 1 0 1 1 3 5 0
4 Berlicum MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Best MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MEP MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Zaalteam MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geel-Zwart MC2 2 6 2 0 0 5 1 0
2 MEP MC3 2 3 1 0 1 4 3 0
3 Gemert MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HDL MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hopbel MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oedenrode MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MC3 2 0 0 0 2 3 8 0
  3e klasse 
  Zaalteam MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDL MC2 2 6 2 0 0 10 6 0
2 Oirschot MC5 2 4 1 1 0 6 2 0
3 Hopbel MC3 2 3 1 0 1 7 6 0
4 DES MC4 2 2 0 2 0 4 4 0
5 MEP MC6 2 1 0 1 1 4 8 0
6 Berlicum MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HOCO MC5 2 0 0 0 2 5 10 0
  4e klasse 
  Zaalteam MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MD1 2 6 2 0 0 3 1 0
2 Heesch MD1 2 3 1 0 1 2 2 0
3 Berlicum MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dommel MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HDL MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Liempde MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MD2 2 0 0 0 2 0 2 0
  2e klasse 
  Zaalteam MD2-mix 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MD3 2 6 2 0 0 10 4 0
2 Helmond MD3 2 6 2 0 0 7 2 0
3 MEP MD6 2 3 1 0 1 14 6 0
4 Gemert MD6 2 1 0 1 1 4 5 0
5 Geel-Zwart MD3 2 1 0 1 1 2 6 0
6 HDL MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hopbel MD4 2 0 0 0 2 1 15 0
  4e klasse 
  Zaalteam MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MEP MD5 2 4 1 1 0 5 0 0
2 Drunen MD3 2 2 0 2 0 3 3 0
3 Basko MD3 2 1 0 1 1 3 8 0
4 HDL MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oranje-Rood MD9 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens E8 tal 
    1e klasse 
  Meisjes E1 6tal 
    1e klasse 
  Meisjes E1 8-tal 
    1e klasse 
  Meisjes E2 6-tal 
    1e klasse 
Contact
Adres Clubhuis
Mixed Hockeyclub HDL
Steen en Stokstraat 1
5473 RN Heeswijk-Dinther
0413 - 29 23 83

Postadres
Mixed Hockeyclub HDL
Heibloemsedijk 14
5473 TC Heeswijk-Dinther
06 - 1549 8558

Nieuws
Klik hieronder op Facebook,
Twitter of de Standenmotor
van de KNHB
https://www.facebook.com/hdlhockeyclub
Verjaardagen
Dennis Sonder
Club Competitie
1. Zaalteam MB1
2. Zaalteam MC2
3. Zaalteam MA2
4. Meisjes B1
5. Meisjes D2
hele clubcompetitie..
Wedstrijdschema
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 21% |week: 100%

Teams